Оплата

Замовлення обробляються з 9:00 до 21:00. Якщо замовлення було зроблено у вихідні або неробочий час – з вами зв’яжуться вранці найближчого робочого дня.

Карткою Visa, MasterCard.

Оплата здійснюється безпосередньо на наш банківський рахунок у Приват Банку.

5169330515019534 ФОП Черкаський Денис Дмитрович.

Як скинете – напишiть будь ласка в призначені платежу свое прiзвище та надiшлiть скрин чи фото! Замовлення зберігається у вашому відділенні на протязі 5 робочих днів, після чого повертається до нас!

Безготівкова оплата
Призначена для оптових покупців. Виробляється в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. Відправка товару здійснюється тільки після надходження коштів на наш рахунок.

Накладений платіж
Оплата при отриманні можлива, як при доставці на відділення Нової Пошти, так і при адресній доставці. При такому способі оплати покупець додатково оплачує комісію в розмірі 20 грн.

Доставка

Доставка здійснюється Новою Поштою протягом 1-3 робочих днів.
Підтверджені нашим менеджером замовлення, зроблені до 13:00, ми відправляємо в той же день. Всі інші замовлення – на наступний. Будьте уважні! Посилки зберігаються у відділенні Нової пошти 5 днів, після чого відправляються назад.

Нова Пошта.
Від 47 грн. Доставка до відділення Нової пошти у вашому місті.

Доставка кур’єром.
Згідно тарифів “Нової пошти”.

DHL, UPS.
Доставка в будь-яку країну світу.

Порядок повернення товару

1. У відповідності до Додатку №3 до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.94 №172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів» натільна білизна та панчішно-шкарпеткові вироби віднесені до Переліку товарів, належної якості, що не підлягають обміну (поверненню).

Як клієнтоорієнтовний бренд ми надаємо можливість, якщо протягом чотирнадцяти днів куплений товар не влаштовує його за розміром, фасоном або кольором, Покупець, за умови, що товар не був у користуванні, збережений його товарний вигляд, споживчі якості та цілісність пакування, може повернути його Продавцю. Продавець повертає сплачені кошти, у разі повного відмовлення від замовлення, та, за бажанням, робить заміну товару на інший за вибором Покупця з оплатою замовлення до чи після його виконання.

7.2. Покупець має право відмовитися від отриманого товару неналежної якості протягом чотирнадцяти днів, рахуючи з дня отримання товару, за умови збереження упаковки, товарного вигляду, споживчих якостей та супровідних документів на товар.

7.3. У разі відмови Покупця від посилки, відправлення повертається відправнику, тобто Продавцю. Оплата зворотного пересилання посилки оплачується Продавцем.