Оплата

Замовлення обробляються з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 19:00. Якщо замовлення було зроблено у вихідні або неробочий час – з вами зв’яжуться вранці найближчого робочого дня.

Карткою Visa, MasterCard.
Оплата здійснюється безпосередньо на наш банківський рахунок у Приват Банку.

5168755529138238 Шевченко Миколай Олександрович.

Як скинете – напишiть будь ласка в призначені платежу свое прiзвище та надiшлiть скрин чи фото! Замовлення зберігається у вашому відділенні на протязі 5 робочих днів, після чого повертається до нас!

Безготівкова оплата
Призначена для оптових покупців. Виробляється в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. Відправка товару здійснюється тільки після надходження коштів на наш рахунок.

Накладений платіж
Оплата при отриманні можлива, як при доставці на відділення Нової Пошти, так і при адресній доставці. При такому способі оплати покупець додатково оплачує комісію в розмірі 20 грн. + 2% від вартості замовлення.

Доставка

Доставка здійснюється Новою Поштою протягом 1-3 робочих днів.
Підтверджені нашим менеджером замовлення, зроблені до 13:00, ми відправляємо в той же день. Всі інші замовлення – на наступний. Будьте уважні! Посилки зберігаються у відділенні Нової пошти 5 днів, після чого відправляються назад.

Нова Пошта.
Від 45 грн. Доставка до відділення Нової пошти у вашому місті.

Доставка кур’єром.
Згідно тарифів “Нової пошти”.

DHL, UPS.
Доставка в будь-яку країну світу.