Оплата

Замовлення обробляються з 9:00 до 21:00. Якщо замовлення було зроблено у вихідні або неробочий час – з вами зв’яжуться вранці найближчого робочого дня.

Карткою Visa, MasterCard.

Карткою Visa, MasterCard.

Оплата здійснюється на банківський рахунок на ім’я ФОП Черкаського Миколи Микитовича.

Карта ФОП Черкаського Миколи Микитовича 5169 3305 1930 3199

Реквізити: РНОКПП(ІПН) 1429818837 на рахунок IBAN UA64 351533 00000 26006052137137 в АТ КБ “ПРИВАТБАНК” МФО 351533

В призначенні платежу обов`язково вказувайте будь-ласка «за шкарпетки» та своє прізвище та ім‘я.
Після оплати – надішліть нам, будь-ласка, зручним для Вас способом фото чека чи скрін оплати.

Безготівкова оплата

Безготівкова оплата

Призначена для оптових покупців. Виробляється в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. Відправка товару здійснюється тільки після надходження коштів на наш рахунок.

Оплата при отриманні

Оплата при отриманні

Оплата при отриманні можлива, як при доставці на відділення Нової Пошти, так і при адресній доставці. При такому способі оплати покупець додатково оплачує комісію в розмірі 20 грн.

Доставка

Доставка здійснюється Новою Поштою протягом 1-3 робочих днів.
Підтверджені нашим менеджером замовлення, зроблені до 13:00, ми відправляємо в той же день. Всі інші замовлення – на наступний. Будьте уважні! Посилки зберігаються у відділенні Нової пошти 5 днів, після чого відправляються назад.

Нова Пошта.

Нова Пошта.

Від 47 грн. Доставка до відділення Нової пошти у вашому місті.
Доставка кур’єром.

Доставка кур’єром.

Згідно тарифів “Нової пошти”.

DHL, UPS.

DHL, UPS.

Доставка в будь-яку країну світу.

Порядок повернення товару

1. У відповідності до Додатку №3 до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.94 №172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів» натільна білизна та панчішно-шкарпеткові вироби віднесені до Переліку товарів, належної якості, що не підлягають обміну (поверненню).

Як клієнтоорієнтовний бренд ми надаємо можливість, якщо протягом чотирнадцяти днів куплений товар не влаштовує його за розміром, фасоном або кольором, Покупець, за умови, що товар не був у користуванні, збережений його товарний вигляд, споживчі якості та цілісність пакування, може повернути його Продавцю. Продавець повертає сплачені кошти, у разі повного відмовлення від замовлення, та, за бажанням, робить заміну товару на інший за вибором Покупця з оплатою замовлення до чи після його виконання.

7.2. Покупець має право відмовитися від отриманого товару неналежної якості протягом чотирнадцяти днів, рахуючи з дня отримання товару, за умови збереження упаковки, товарного вигляду, споживчих якостей та супровідних документів на товар.

7.3. У разі відмови Покупця від посилки, відправлення повертається відправнику, тобто Продавцю. Оплата зворотного пересилання посилки оплачується Продавцем.